NAŠTARTUJ KARIÉRU
V UDRŽATELNOM PODNIKANÍ

V našom tíme sa môžete tešiť na inšpiratívne prostredie, kde sa každý deň stretávate s globálnymi výzvami a prispievate tak k transformácii energetického priemyslu a čistejšej budúcnosti pre nás všetkých.

Projects SNP Energy

Vytváraj budúcnosť, so zmyslom

SNP Energy Career

Investičný špecialista
1800 € + provízne ohodnotenie

Do nášho tímu hľadáme ambicióznych, motivovaných, asertívnych a najmä samostatných kolegov, ktorí radi prijímajú nové výzvy a zmeny. Ak radi komunikujete, oslovujete potenciálnych či súčasných klientov, u nás sa budete cítiť ako doma. Staňte sa tým najlepším v spoločnosti, ktorá má roky skúseností a všetko potrebné k tomu, aby ste vykročili na cestu k úspechu a nadštandardnému zárobku!

Náplň práce:

  • úvodné školenie do života našej spoločnosti hradené firmou
  • aktívne oslovovanie a následná komunikácia s klientmi za účelom ponuky zaujímavých obchodných príležitostí a partnerstiev
  • prvé kontakty s klientmi, budovanie vzťahov a partnerstiev na osobných stretnutiach priamo v našej spoločnosti
  • prirodzená komunikácia, samostatnosť pri vyhľadávaní nových klientov
  • hľadanie vhodných riešení pre ďalšiu spoluprácu

Zamestnanecké výhody, benefity

  • nadštandardné finančné ohodnotenie od 1800€ (konkrétna mzda bude dohodnutá na základe kvalifikácie a pracovných skúseností) + provízie + bonusy
  • dodatočné odmeny za splnenie cieľov spoločnosti
  • plat závisí od vašich individuálnych schopností
  • práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti
  • pravidelné školenia v rámci pracovnej doby
  • získanie odborných znalostí
  • telefón a notebook
  • teambuildingové aktivity

Informácie o výberovom konaní

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky vyššie uvedené požiadavky.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou/nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie/vysokoškolské I. stupňa/vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
Financie, obchod, ekonomické

Ostatné znalosti
Microsoft Word - Základy, Microsoft Excel - Základy, Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii / v oblasti
áno

Počet rokov praxe
1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • zručnosti v accountingu a proklientskom prístupe
  • profesionálne vystupovanie a reprezentovanie spoločnosti
  • precíznosť a presnosť pri plnení pracovných úloh
  • flexibilita a schopnosť aktívne reagovať na trhové zmeny
  • skúsenosti s akvizíciou
  • predchádzajúce skúsenosti a vedomosti z oblasti bankovníctva, finančných trhov

Zaslanie životopisu je dôležitým krokom k novému zamestnaniu, aj keď to nie je vždy jednoduché. Každá skúsenosť a každý pokus nás spoločne posúvajú bližšie k cieľu. Ak ste sa v danom inzeráte nenašli, no vidíte budúcnosť v našej spoločnosti, dajte nám o sebe vedieť.

Práca, ktorá má zmysel

Pravidelné reporty a vyhodnotenia

V našej spoločnosti pristupujeme k pravidelnému poskytovaniu reportov a vyhodnotení, čo predstavuje dôležitý krok v transparentnosti a efektívnom riadení. Tieto reporty budú slúžiť ako nástroj na sledovanie výkonnosti spoločnosti a zhodnocovanie dosiahnutých cieľov. Týmto prístupom sa zabezpečí informovanosť zainteresovaných strán, ako aj schopnosť rýchlo reagovať na zmeny a prispôsobovať sa novým trendom a výzvam na trhu. Obchodný tím SNP Energy si tak buduje dobré základy pre udržateľný rozvoj a dlhodobý úspech komunikácie v energetickom odvetví.

Pravidelný teambuilding

Pravidelné teambuildingy sú kľúčom k úspechu pre každý tím. Umožňujú nám budovať silné vzťahy medzi kolegami, posilňovať spoluprácu a zlepšovať komunikačné schopnosti. Prostredníctvom rôznych tímových aktivít sa členovia tímu spoznávajú mimo pracovného prostredia, čo vytvára dôveru a priateľskú atmosféru. Teambuildingy tiež podporujú kreativitu a riešenie problémov, pretože nás nútia rozmýšľať mimo zabehnutých koľají a hľadať nové prístupy. Celkovo zlepšujú firemnú kultúru a motiváciu zamestnancov, čo vedie k vyššej produktivite a spokojnosti vo vnútri tímu.

Pravidelné školenia

Spoločnosť SNP Energy si kladie za cieľ neustále zdokonaľovať svoj tím prostredníctvom pravidelných školení. Sú zamerané na rozvoj zručností, zvýšenie odbornosti a posilnenie komunikačných schopností členov tímu. Zlepšená efektivita a výkonnosť vedú k lepšej príprave a motivácii tímu, ktorý je schopný rýchlejšie reagovať na zmeny na trhu a efektívnejšie dosahovať stanovené obchodné a strategické ciele. Týmto prístupom SNP Energy zabezpečuje dlhodobý rast a udržateľný úspech vo svojom odvetví.

Stavte na zelené projekty

Staňte sa partnerom tímu ľudí, ktorí celé dekády pracujú v energetickom a kapitálovom sektore s oddanosťou, vášňou, no najmä s výsledkami. Naším cieľom je vytvárať dlhodobé vzťahy s tými, ktorí veria v hodnoty a budúcnosť týchto odvetví a svoje úsilie venujú ich napredovaniu.

Ponúkame preto jedinečnú príležitosť investovať do dlhopisov spojených s našimi prosperujúcimi projektami, do ktorých vkladáme všetku energiu. Máte tak možnosť sa angažovať v oblasti zelenej energie, ktorá prináša benefity nie len vám, ale rozvíja celé vaše okolie.

Vaša podpora nám umožňuje spoločne budovať udržateľnú budúcnosť.

Chcem sa stať súčasťou

Buďte pevným základom vašej zelenej budúcnosti

Zverte svoju budúcnosť do našich rúk a užívajte si benefity, ktoré prináša zelená energia. Máme viac ako 20 rokov skúseností v energetike, investičných projektoch a s prácou s hedgeovými fondami a obchodnou burzou.

Staňte sa súčasťou spoločnosti a ľudí, ktorí svojím zasadením pracujú v rámci energetického a kapitálového sektoru s oddanosťou a vášňou. Naším cieľom je vytvárať dlhodobé vzťahy s tými, ktorí veria v hodnoty týchto odvetví a svoje úsilie venujú ich napredovaniu.

Staňte sa súčasťou

  • SNP Capital Energy s. r. o.
  • Námestie osloboditeľov 3/A 040
  • 01 Košice - mestská časť Juh
  • IČO: 55157742
  • DIČ: 2121885436
  • IČ DPH: SK2121885436
  • IBAN: SK40 0200 0000 0047 2517 2158
  • faktury@snpenergy.com

Aktívne spolupracujeme so špičkou na trhu. Hľadáme spolu inovatívne fotovoltické riešenia a vyvíjame technológie, ktoré pomáhajú znižovať náklady na energie a šetriť životné prostredie.

Staňte sa našim partnerom