Komunitný projekt
SNP ENERGY

Projekt SNP Energy je viac než len inštalácia solárnych panelov. Je to cesta k udržateľnému rozvoju, ochrane životného prostredia a zvýšeniu kvality života komunít v danej lokalite.

Projects SNP Energy
SNP Energy icon

Našimi projektami posilňujeme vašu energetickú nezávislosť a a znižujeme potrebu využívania tradičných zdrojov.

Základné informácie
o projekte

SNP Energy icon

Naším hnacím motorom sú inovácie a prosperita. Veríme, že zelená transformácia s využitím najmodernejších technológií predstavuje dôležitý krok v boji s klimatickými zmenami a je cestou k energetickej nezávislosti.

Gro projektu tvorí výstavba solárnych elektrární na verejných či súkromných budovách v mestách a obciach v rôznych kútoch Slovenska, pričom od našich klientov nevyžadujeme žiadne poplatky za inštaláciu. Naopak, našou filozofiou je zabezpečiť im zelenú energiu za nižšiu a stabilnú cenu a poskytnúť tak možnosť rastu im, aj celému okoliu.

Výroba1 MWhelektickej energie

ušetrí76,3 kgoxidu uhličitého

SNP Energy icon

Veríme, že investovanie do zelenej energie, je cestou k prosperite a udržateľnej budúcnosti.

Komunitný projekt SNP Energy

Cieľom projektu je pomôcť našim klientom dosiahnuť energetickú nezávislosť a otvoriť im tak dvere k pravidelnému investovaniu do miestneho rozvoja. Stabilné a zastropované ceny energií a ochrana pred ich nepredvídateľným zvyšovaním sú kľúčovým faktorom takéhoto efektívneho hospodárenia. Prostredníctvom zelenej energie a partnerského programu klientom dávame priestor efektívne sa vysporiadať s neočakávanými výdavkami, vďaka čomu môžu smerovať ušetrené prostriedky do podpory komunít či rozvoja infraštruktúry.


Dlhodobé a pevné vzťahy s našimi partnermi staviame na dôvere, stabilite a zodpovednosti. Zakladáme si na individuálnom prístupe a výkone, ktorý prináša ovocie. Veríme, že transparentnosť je kľúčovým prvkom zdravého partnerstva. Po ich boku pracujeme s najmodernejšími technológiami a jasnou víziou postavenou na zodpovednosti a rozvoji. Šetríme nemalé prostriedky vo verejných rozpočtoch v turbulentných časoch.

Stavte na zelené projekty

Staňte sa partnerom tímu ľudí, ktorí celé dekády pracujú v energetickom a kapitálovom sektore s oddanosťou, vášňou, no najmä s výsledkami. Naším cieľom je vytvárať dlhodobé vzťahy s tými, ktorí veria v hodnoty a budúcnosť týchto odvetví a svoje úsilie venujú ich napredovaniu.

Ponúkame preto jedinečnú príležitosť investovať do dlhopisov spojených s našimi prosperujúcimi projektami, do ktorých vkladáme všetku energiu. Máte tak možnosť sa angažovať v oblasti zelenej energie, ktorá prináša benefity nie len vám, ale rozvíja celé vaše okolie.

Vaša podpora nám umožňuje spoločne budovať udržateľnú budúcnosť.

Chcem sa stať súčasťou

Buďte pevným základom vašej zelenej budúcnosti

Zverte svoju budúcnosť do našich rúk a užívajte si benefity, ktoré prináša zelená energia. Máme viac ako 20 rokov skúseností v energetike, investičných projektoch a s prácou s hedgeovými fondami a obchodnou burzou.

Staňte sa súčasťou spoločnosti a ľudí, ktorí svojím zasadením pracujú v rámci energetického a kapitálového sektoru s oddanosťou a vášňou. Naším cieľom je vytvárať dlhodobé vzťahy s tými, ktorí veria v hodnoty týchto odvetví a svoje úsilie venujú ich napredovaniu.

Staňte sa súčasťou

  • SNP Capital Energy s. r. o.
  • Námestie osloboditeľov 3/A 040
  • 01 Košice - mestská časť Juh
  • IČO: 55157742
  • DIČ: 2121885436
  • IČ DPH: SK2121885436
  • IBAN: SK40 0200 0000 0047 2517 2158
  • faktury@snpenergy.com

Aktívne spolupracujeme so špičkou na trhu. Hľadáme spolu inovatívne fotovoltické riešenia a vyvíjame technológie, ktoré pomáhajú znižovať náklady na energie a šetriť životné prostredie.

Staňte sa našim partnerom