Zelené projekty
SNP ENERGY

Získajte svoj podiel na udržateľnej budúcnosti. Investujte do našich zelených dlhopisov spojených s projektami SNP Energy a využite jedinečnú príležitosť stať sa naším partnerom.

Projects SNP Energy
SNP Energy icon

Našimi projektami posilňujeme vašu energetickú nezávislosť a znižujeme potrebu využívania tradičných zdrojov.

Komunitný projekt
SNP Energy

SNP Energy icon

Projekt SNP Energy je viac než len inštalácia solárnych panelov. Je to cesta k udržateľnému rozvoju, ochrane životného prostredia a zvýšeniu kvality života komunít v danej lokalite.

Inštaláciou solárnych panelov na strechy objektov vytvárame stabilný príjem čistej elektrickej energie. Solárnu elektráreň inštalujeme na naše náklady. Platíte len za spotrebovanú energiu, a to za poznateľne nižšiu cenu, ako je trhová.

Okrem ekonomických výhod a zvyšovania energetickej sebestačnosti prináša náš projekt aj mnohé sociálne a ekologické benefity. Znižuje sa dlhodobá záťaž na rozpočty, čím sa viac finančných prostriedkov presúva na podporu občianskych projektov, školstva, infraštruktúry či zdravotnej starostlivosti.

Kontrola nad svojimi energetickými potrebami tak vedie k trvalo udržateľnému a energeticky efektívnemu spôsobu života pre celý región.

Stavte na zelené projekty

Staňte sa partnerom tímu ľudí, ktorí celé dekády pracujú v energetickom a kapitálovom sektore s oddanosťou, vášňou, no najmä s výsledkami. Naším cieľom je vytvárať dlhodobé vzťahy s tými, ktorí veria v hodnoty a budúcnosť týchto odvetví a svoje úsilie venujú ich napredovaniu.

Ponúkame preto jedinečnú príležitosť investovať do dlhopisov spojených s našimi prosperujúcimi projektami, do ktorých vkladáme všetku energiu. Máte tak možnosť sa angažovať v oblasti zelenej energie, ktorá prináša benefity nie len vám, ale rozvíja celé vaše okolie.

Vaša podpora nám umožňuje spoločne budovať udržateľnú budúcnosť.

Chcem sa stať súčasťou

Buďte pevným základom vašej zelenej budúcnosti

Zverte svoju budúcnosť do našich rúk a užívajte si benefity, ktoré prináša zelená energia. Máme viac ako 20 rokov skúseností v energetike, investičných projektoch a s prácou s hedgeovými fondami a obchodnou burzou.

Staňte sa súčasťou spoločnosti a ľudí, ktorí svojím zasadením pracujú v rámci energetického a kapitálového sektoru s oddanosťou a vášňou. Naším cieľom je vytvárať dlhodobé vzťahy s tými, ktorí veria v hodnoty týchto odvetví a svoje úsilie venujú ich napredovaniu.

Staňte sa súčasťou

  • SNP Capital Energy s. r. o.
  • Námestie osloboditeľov 3/A 040
  • 01 Košice - mestská časť Juh
  • IČO: 55157742
  • DIČ: 2121885436
  • IČ DPH: SK2121885436
  • IBAN: SK40 0200 0000 0047 2517 2158
  • faktury@snpenergy.com

Aktívne spolupracujeme so špičkou na trhu. Hľadáme spolu inovatívne fotovoltické riešenia a vyvíjame technológie, ktoré pomáhajú znižovať náklady na energie a šetriť životné prostredie.

Staňte sa našim partnerom