ZEBEZPEČUJEME STABILNÉ CENY ENERGIÍ
A LOKÁLNY ROZVOJ

V SNP Energy spájame silu našich technologických inovácií a vášeň pre udržateľnú a zelenšiu budúcnosť. Naším cieľom je prostredníctvom nášho komunitného projektu vybudovať 15 megawattov energie a presmerovať tak finančné prostriedky klientov na ich rozvoj a podporu k dosiahnutiu energetickej nezávislosti.

Stabilný partner so špičkovým know-how

Stojíme pred globálnymi výzvami, ktoré menia pohľad na modernú infraštruktúru. Našou budúcnosťou je obnoviteľná energia, ktorú chceme s využitím našich skúseností a najmodernejších technológií priniesť všade tam, kde je to potrebné.

Aktívne spolupracujeme so špičkou na trhu. Hľadáme spolu inovatívne fotovoltické riešenia a vyvíjame technológie, ktoré pomáhajú znižovať náklady na energie a šetriť životné prostredie.

Poskytujeme spoľahlivý energetický systém s inteligentnými prvkami, špičkovými modulárnymi systémami, stopercentným zákazníckym servisom a know-how.

Citlivo pristupujeme ku každej budove s ohľadom na jej charakter. Naše solárne panely dosahujú životnosť až 25 rokov a zabezpečujeme ich nepretržitú údržbu. Okrem toho, zvyšujú hodnotu vašej nehnuteľnosti.

Podpora komunít je v našej DNA

Razíme cestu k energetickej nezávislosti a podpore miestneho rozvoja. Našim partnerom pomáhame vyrovnávať sa s neočakávanými výdavkami a dávame im tak priestor pre ďalší rozvoj. Stabilné a zastropované ceny energií a ochrana pred ich nepredvídateľným zvyšovaním sú kľúčovým faktorom efektívneho hospodárenia.

Naše solárne elektrárne predstavujú cestu k šetreniu nákladov, nižšej uhlíkovej stope a garantovanej stabilite. Aj keď nevyprodukujete 100 % energie, ktorú bežne spotrebujete, fotovoltické panely poznateľne znížia vaše náklady za energiu a vy tak môžete ušetrené peniaze investovať do miestneho rozvoja či zlepšovania kvality života vášho okolia.

Našou ambíciou je v rámci nášho komunitného projektu vybudovať 15 megawattov slnečnej energie, čo predstavuje úsporu približne 1,2 tony oxidu uhličitého. Okrem ochrany životného prostredia tak znižujeme potrebu spoliehania sa na nestabilné trhy folíslnych palív a zároveň rozvíjame miestnu ekonomiku vďaka novým pracovným miestam.

Kontaktovať

Buďte pevným základom vašej zelenej budúcnosti

Zverte svoju budúcnosť do našich rúk a užívajte si benefity, ktoré prináša zelená energia. Máme spolu viac ako 20 rokov skúseností v energetickom odvetví a investičných projektoch.

Staňte sa súčasťou tímu ľudí, ktorí celé dekády pracujú v energetickom a kapitálovom sektore s oddanosťou, vášňou, no najmä s výsledkami. Naším cieľom je vytvárať dlhodobé vzťahy s tými, ktorí veria v hodnoty a budúcnosť týchto odvetví a svoje úsilie venujú ich napredovaniu.

Staňte sa súčasťou

  • SNP Capital Energy s. r. o.
  • Námestie osloboditeľov 3/A 040
  • 01 Košice - mestská časť Juh
  • IČO: 55157742
  • DIČ: 2121885436
  • IČ DPH: SK2121885436
  • IBAN: SK40 0200 0000 0047 2517 2158
  • faktury@snpenergy.com

Aktívne spolupracujeme so špičkou na trhu. Hľadáme spolu inovatívne fotovoltické riešenia a vyvíjame technológie, ktoré pomáhajú znižovať náklady na energie a šetriť životné prostredie.

Staňte sa našim partnerom