Staňte sa súčasťou

Stojíme pred globálnymi výzvami, ktoré menia pohľad na modernú infraštruktúru.
Našou budúcnosťou je obnoviteľná energia, ktorej benefity chceme s využitím našich
skúseností a najmodernejších technológií priniesť všade tam, kde je to potrebné.

Vaša podpora nám umožňuje spoločne budovať udržateľnú budúcnosť.

Tvorte budúcnosť s nami
Partnerstvo, s ktorým rastieme

Dlhodobé a pevné vzťahy s našimi partnermi staviame na dôvere, stabilite a zodpovednosti. Zakladáme si na transparentnosti, individuálnom prístupe a výkone, ktorý prináša ovocie.

Staňte sa partnerom tímu ľudí, ktorí celé dekády pracujú v energetickom a kapitálovom sektore s oddanosťou, vášňou, no najmä s výsledkami. Naším cieľom je vytvárať dlhodobé vzťahy s tými, ktorí veria v hodnoty a budúcnosť týchto odvetví a svoje úsilie venujú ich napredovaniu.

Ponúkame preto jedinečnú príležitosť investovať do dlhopisov spojených s našimi prosperujúcimi projektami, do ktorých vkladáme všetku energiu. Máte tak možnosť sa angažovať v oblasti zelenej energie, ktorá prináša benefity nie len vám, ale rozvíja celé vaše okolie.

Vaša podpora nám umožňuje spoločne budovať udržateľnú budúcnosť.

Logo SNP Energy

Dlhopisy
spoločná cesta k udržateľnému rastu

Zelené projekty
SNP ENERGY

SNP Energy Icon

Našimi projektami posilňujeme vašu energetickú nezávislosť a a znižujeme potrebu využívania tradičných zdrojov.

Pilotný komunitný projekt
SNP Energy

Projekt SNP Energy je viac než len inštalácia solárnych panelov. Je to cesta k udržateľnému rozvoju, ochrane životného prostredia a zvýšeniu kvality života komunít v danej lokalite.

Inštaláciou solárnych panelov na strechy objektov vytvárame stabilný príjem čistej elektrickej energie. Solárnu elektráreň inštalujeme na naše náklady. Platíte len za spotrebovanú energiu, a to za poznateľne nižšiu cenu, ako je trhová.

Okrem ekonomických výhod a zvyšovania energetickej sebestačnosti prináša náš projekt aj mnohé sociálne a ekologické benefity. Znižuje sa dlhodobá záťaž na rozpočty, čím sa viac finančných prostriedkov presúva na podporu občianskych projektov, školstva, infraštruktúry či zdravotnej starostlivosti.

Kontrola nad svojimi energetickými potrebami tak vedie k trvalo udržateľnému a energeticky efektívnemu spôsobu života pre celý región.

Buďte pevným základom vašej zelenej budúcnosti

Zverte svoju budúcnosť do našich rúk a užívajte si benefity, ktoré prináša zelená energia. Máme viac ako 20 rokov skúseností v energetike, investičných projektoch a s prácou s hedgeovými fondami a obchodnou burzou.

Staňte sa súčasťou spoločnosti a ľudí, ktorí svojím zasadením pracujú v rámci energetického a kapitálového sektoru s oddanosťou a vášňou. Naším cieľom je vytvárať dlhodobé vzťahy s tými, ktorí veria v hodnoty týchto odvetví a svoje úsilie venujú ich napredovaniu.

Staňte sa súčasťou

  • SNP Capital Energy s. r. o.
  • Námestie osloboditeľov 3/A 040
  • 01 Košice - mestská časť Juh
  • IČO: 55157742
  • DIČ: 2121885436
  • IČ DPH: SK2121885436
  • IBAN: SK40 0200 0000 0047 2517 2158
  • faktury@snpenergy.com

Aktívne spolupracujeme so špičkou na trhu. Hľadáme spolu inovatívne fotovoltické riešenia a vyvíjame technológie, ktoré pomáhajú znižovať náklady na energie a šetriť životné prostredie.

Staňte sa našim partnerom